Włosy – fryzury zawsze modne

Trendy, jak to trendy – raz są na topie, za chwilę na topie jest coś innego. Zarówno w modzie, architekturze i fryzjerstwie istnieją jednak kanony, które są klasyką i modne będą zawsze. W przeciągu choćby ostatnich stu lat moda na fryzury zmieniała się wiele razy, jednak niektóre fryzury były, są i będą (chyba) zawsze modne.

Klasyka broni się sama. Każda kobieta ma czasem ochotę na odrobinę szaleństwa, jednak zwykle wracają do klasyki, bo jest bezpieczna i zawsze modna. Jaki typ fryzur obroni się zawsze?

Długie włosy

Zawsze kobiece, zawsze praktyczne. Wiele kobiet lubi nosić rozpuszczone, ale są także amatorki ciasnych lub luźnych upięć i zwykłych sportowych kucyków. Długie włosy mają tą zaletę, że można z nich wyczarować mnóstwo konfiguracji. Latem nie przeszkadzają, bo są upięte, zimą ładnie i kobieco wystają spod czapki.

Klasyczny bob

Prosta fryzura – a jaki efekt! Występuje w różnych konfiguracjach. Jest to dość proste cięcie sięgające okolic ucha i nieco (lub bardziej) wycieniowane z tyłu głowy. Włosy są odżywione – bo często podcinane a fryzura ładnie okala twarz i pasje niemal do każdego typu urody.

Fale…

Bez względu na długość włosów, romantyczne, dobrze układające się fale są zawsze mile widziane zarówno przez panie jak i adoratorów. Wystarcza wałki lub lokówka aby włosy nabrały uroczystego charakteru.