Jak poderwać dziewczynę przez internet? Oto jest pytanie

Wirtualny świat w samotności przestał Ci już wystarczać, a średnio masz ochotę na doczołganie się do baru i oczekiwanie na ofiarę? Internet daje sporo możliwości, jednak musisz pamiętać o kilku zasadach internetowego podrywu, bez których wyrwiesz co najwyżej włos z nosa.

Internet to świat wirtualny. Ma swoje wady i zalety. Wadą jest niewątpliwe to, że nie możesz osobiście obcować z celem (przynajmniej na początku!) i  roztaczać swojego niewątpliwego uroku oraz pociągających feromonów na żywo. Zaletą jest to, że to idealny świat kreacji (nie zauważyłeś, że na facebooku wszyscy mają idealne życie?). Zrób dobre zdjęcie profilowe oraz kilka wskazujących na Twoje silnie męskie zainteresowania i zacznij przygodę!

Uwodzenie kobiet to jedna z najsilniejszych aktywności mężczyzn na całym świecie… Obojętne cy robisz to dla przygody, sportu, czy też masz ochotę na stałą znajomość – działaj w z głową.

Nigdy na „chama”!

Może teksty rodem spod budki z piwem są zabawne dla ciebie i dla Twoich kolegów, ale zapewniam, że żadna kobieta nie porozmawia z Tobą dłużej niż 20 sekund, odpisując Ci mniej lub bardziej delikatnie „spadaj!”.

Poczucie humoru a uwodzenie

Tak, wiem. Niektórzy nawet od prowadzącego Familiady mogliby się sporo nauczyć. Postaraj się zagadać w zabawny sposób, ale starać się nie urazić. Zobacz co jest na zdjęciu profilowym i wyciągnij z niego jak najwięcej omijając jednocześnie punkty, które mogą okazać się czułe.

Jak zdobyć kobietę przez internet? Nie szukaj przypadkowo!

Ogólnodostępne portale społecznościowe (jak fejs) to nie jest najlepsze miejsce na podryw. Nigdy nie możesz mieć 100% pewności, że ta piękna kobieta ze zdjęcia nie obcuje właśnie z jakimś osiłkiem. Na szczęście internetowy przemysł randkowy ma się całkiem nieźle i tam zwróć swoją uwagę.

I na koniec: nie zamęczaj, nie bądź przesadnie miły, staraj się zainteresować, bądź zabawny, nie nadymaj się i wyjmij kij z tyłka. Powodzenia!