„Odchudzanie bez odchudzania” – czy to możliwe?

O możliwości „odchudzania bez odchudzania” przekonuje nas w swojej książce, o takim właśnie tytule pani Stefania Korżawska, która sposób na piękną sylwetkę i zdrowie upatruje w przyjaźni z naturą. Czyli jak się „odchudzić bez odchudzania”?

Odchudzanie bez odchudzania to nie dieta cud

…która po tygodniu stosowania przyniesie długotrwałe efekty. To zmiana stylu życia, która rozpoczyna się od wewnętrznego wyciszenia. Autorka wskazuje, że ogromne znaczenia ma to w jakim klimacie żyjemy i sugeruje aby dostosować rodzaj i temperaturę pożywienia do pór roku. Jedzenie ciepłych posiłków podczas zimnych miesięcy pozwoli wyregulować prace przewodu pokarmowego, co już jest ogromnych krokiem ku zdrowej sylwetce. Zimą odpuścić jedzenie kefirów, a zostawić ten specyfik na lato, kiedy organizm potrzebuje wychłodzenia.

Zioła ku zdrowiu i dobrej sylwetce

„Odchudzanie bez odchudzania” to także małe kompendium wiedzy i rad dotyczącej stosowania ziół i ich wpływu na zdrowie oraz figurę. Wskazówki zawarte w książce pomogą nam dostosowaćzioła do problemu i oczyścić organizm. W książce znajdziemy także konkretne wskazówki i przepisy na posiłki zgodne z rytmem natury.

„Odchudzanie dla odchudzania” – dla tych, którzy chcą zdrowo żyć

Obecnie coraz częściej mamy do czynienia z powrotem do natury. Książka to zbiór świetnych i bardzo konkretnych porad wskazujących jak wrócić do najlepszych praktyk naszych przodków.