Jak schudnąć w miesiąc?

To pytanie zadajemy sobie zwykle wtedy, kiedy nagle zauważamy, że stare spodnie z ledwością się dopinają lub w momencie, kiedy potrzebujemy dobrze wyglądać na długo planowanej imprezie. Zwykle budzimy zbyt późno i wtedy zależy nam na diecie, która przyniesie szybkie rezultaty. Jednak czasem po prostu chcemy podejść do sprawy jak trzeba i zastanawiamy się jak schudnąć w miesiąc.

Ile chcesz schudnąć w miesiąc?

Miesiąc to nie jest zbyt dużo czasu, jednak jest to wystarczająco długi czas w którym możesz stracić kilka kilogramów. Schudnięcie związane ze zmianą stylu życia i wprowadzeniem ruchu do codzienności to około 2-4 kilogramów w miesiącu. Aby osiągnąć taki wynik, powinieneś wyeliminować z diety przetworzone, tłuste i ciężkostrawne jedzenie. Zaplanować 5 posiłków dziennie w których znajda się zarówno węglowodany, białka i składniki odżywcze pochodzące z warzyw i owoców. Pół godziny do godziny umiarkowanego ruchu plus zmiana jakości żywienia to zdrowe chudnięcie od 2 do 4 kilogramów w miesiącu.

Szybkie schudnięcie w miesiąc

Dla zdeterminowanych, którzy chcą schudnąć więcej kilogramów w miesiąc, istnieją diety, które można czasowo zastosować. Dietą, która pomoże szybko stracić kilogramy jest dieta 1000 kalorii, dieta Dukana lub dieta kapuściana. Diety tego rodzaju jednak nie powinny być stosowane zbyt długo, dlatego możesz oczyścić organizm w ten sposób przez pierwszy tydzień co pomoże Ci zrzucić nieco więcej kilogramów, a następnie wprowadzić zrównoważona dietę 5 posiłków i wprowadzić aktywność. Dla ulepszenia efektu stosuj suplementy diety dostosowane do swojego trybu życia. Dzięki temu możesz chudnąć nawet 8-10 kilogramów w ciągu jednego miesiąca.