Czy feromony działają?

Feromony – każdy dziś o nich coś słyszał, ale niewiele osób potrafi powiedzieć czym naprawdę są. A feromony to nic innego jak składowa naszej atrakcyjności. Czy feromony działają naprawdę? Na niektórych trochę mniej, na innych bardziej, ale na pewno coś w tym działaniu jest.

Czego oczekujemy od feromonów?

Najczęściej chcemy mieć większe zdolności do poznawania płci przeciwnej jak i uwodzenia. Chcemy być bardziej atrakcyjni seksualnie, dlatego staramy się wyglądać dobrze, dbamy o siebie, a w niektórych wypadkach używamy feromonów. Feromony wydziela także nasze ciało poprzez gruczoły łojowe, potowe.

Jak wyczuwamy feromony?

Naukowcy twierdzą, że z pewnością nie nosem. Poprzez drogi oddechowe oczywiście do organizmu dostaje się zapach, jednak samą funkcję feromonów rozpoznaje nasz mózg. Naturalnie wydzielane feromony są tłumione przez nas samych poprzez duża higienizację życia i używanie substancji zapachowych.

Jakie jest zadanie feromonów?

Feromony mają za zadanie podnieść naszą atrakcyjność seksualną, ale także podkreślić osobowość i wytworzyć swego rodzaju pozytywną energię. Celem ich stosowanie jest także podniesienie pewności siebie.

Jak wytwarzane są feromony?

Ponieważ natura nie obdzieliła nas równo wytwarzaniem feromonów, można skorzysta ć z tych wytwarzanych przez człowieka. Feromony produkuje się z naturalnych i syntetycznych substancji zapachowych. Wiedza oraz technologia pozwala to obecnie robić w laboratoriach. Czy feromony działają? Spróbuj i przekonaj się sam.