Apetyczne i brązowe, czyli jak szybko opalić nogi

Moda na „spalonego skwarka” odeszła już do lamusa, jednak gdy zaczyna się lato a nasze nogi wyglądają jak u córki młynarza, zaczynamy się zastanawiać, co szybko można z tym fantem zrobić. Na szczęście nie jesteśmy pozostawione same sobie i szybkie opalanie na dachu wieżowca nie będzie konieczne. Zobacz, jak możesz efektywnie opalić swoje nogi.

Jak szybko opalić nogi?

Blade nogi mogą wyglądać dobrze, pod warunkiem, że są nieskazitelne i brak na nich śladu przebarwień lub cellulitu. Prawda jednak wygląda tak, że niewielki ułamek kobiet chodzących po tej planecie może się tym pochwalić. Dlatego z pomocą mogą nam przyjść:

rajstopy w sprayu – cudowny wynalazek, który w mig poprawi koloryt skóry i przykryje wszystkie pajączki, siniaki i inne niedoskonałości. Rajstopy w sprayu działają trochę jak podkład do twarzy, ale są dość trwałe. Oczywiście, brodzenie w wodzie nie wchodzi w grę, ale nie musisz się martwić, że opalenizna wetrze się w spódnicę.

opalanie natryskowe – nieco droższy sposób na opalenie nie tylko nóg, ale całego ciała. Opalanie natryskowe nie jest trwałe, jednak dzięki niemu udaje się uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez wystawiania się na szkodliwe promieniowanie słoneczne.

samoopalacze – jest ich w drogeriach całkiem sporo. Samoopalacze to dobra alternatywa dla tradycyjnego opalania się, jednak trzeba go używać bardzo ostrożnie. Sztuka polega na tym, aby jak najdokładniej i równomiernie rozprowadzić preparat. Dodatkowo możesz użyć peelingu dzięki czemu nie pozostaną na nogach plamy. Efekt widoczny jest już po kilku godzinach od zastosowania preparatu

W drogeriach dostępne są także delikatnie brązujące balsamy. Skóra będzie wyglądała na nawilżoną a dodatkowo lekko muśniętą słońcem.