Afrodyzjaki dla kobiet – zobacz co zaproponować swojej partnerce

Masz ochotę na upojną noc ze swoją partnerką, ale ona nie wykazuje chęci na wyczerpujące szaleństwo do rana? Zaproś ja na kolację i podaj posiłek złożony z afrodyzjaków, które rozbudzą jej zmysły. Które przyprawy i produkty spożywcze rozpalą kobiece zmysły?

Naturalne afrodyzjaki dla kobiet

Chili – rozszerza naczynia krwionośne, rozgrzewa i rozpala zmysły. Chili to bardzo ostra przyprawa, uważaj zatem żeby nie przesadzić. Nie każdy lubi bardzo pikantne potrawy.

Cynamon – silny afrodyzjak znany od lat. Bardzo aromatyczny. Możesz go dodać nie tylko do potrawy, ale także zastosować kadzidła z ich zawartością.

Kakao – …lub czekolada z dużą zawartością kakao. Dzięki zawartości magnezu oraz przeciwutleniaczy doskonale działają na libido.

Lubczyk – afrodyzjak znany przez Polaków od stuleci. Dodany do potraw nie tylko podbije ich smak, ale pozytywnie wpłynie na libido partnerki.

Kozieradka – kolejna przyprawa, która poprawia kondycję oraz popęd seksualny. Zawiera fitohormony, które pobudzają do aktywności seksualnej.

Alkohol – ale tylko w niewielkich ilościach, w przeciwnym razie po pierwszej iskierce mogą opaść siły. Lampka czerwonego, rozgrzewającego wina może pomóc.

Naturalne afrodyzjaki podane w odpowiedni sposób w sprzyjającej atmosferze mogą zdziałać cuda. Wszystkie powyższe składniki i inne rośliny o właściwościach pobudzających można znaleźć także w formie pigułek dostępnych w aptekach i sklepach. To znane, niejednokrotnie od tysiącleci, sposoby na wzrost libido. Warto spróbować zanim sięgniemy po inne środki.